Корисні статті

Чому не завжди виходить відновитися самостійно.

Можливо ви пробували або намагаєтеся проводити якісь вправи вдома самостійно, але позитивних результатів так і не побачили. Відновлювати втрачені навички у людини повинен фахівець, який посилається на висновок лікаря, розуміє як відбувається хвороба, які когут бути ускладнення, що має бути дотримано, складає індивідуальний план відновлення, веде щоденник і статистику реабілітації людини, знає і бачить мети реабілітації на зараз і на перед.

Що буде якщо не займатися фізичною реабілітацією.

Втрачена функція навичок руху тіла може не повернутися без тренувань, залу, обладнання та фахівців, які допомагають їх відновити. Людина може залишитися в тому стані, коли він отримав травму або хворобу.
Медико лікувальні дозволяє утримувати фізико-хімічні процеси в організмі за рахунок лікарських препаратів, але без руху тіла, роботи з м'язами і їх групами, хребтом, відновитися практично неможливо.
Ми звертаємо вашу увагу на це не для того, щоб вас налякати і ви почали займатися реабілітацією, а щоб ви знали, що може в такому випадку відбутися, так як здоров'я одне і ми зобов'язані вам про це сказати.
Корисна інформація