Vigor

Реабілітаційний центр м. Вінниця

Facebook
Youtube
Instagram
Telegram
WhatsApp
Viber
Обладнання для реабілітації.
Підвісна система Guldmann
Використовується для вертикалізації та відновлення навичок ходьби. Надійна підйомна система з жилетом забезпечить повну безпеку і забезпечить максимально ефективне заняття. Використовується для тренування рівноваги, координації і ходьби, точки зміщення сили тяжіння, ранньої мобілізації пацієнта, поліпшення реакції і рефлексів. Призначений для людей з достатньою силою ніг щоб стояти у вертикальному положенні, але які відчувають труднощі з рівновагою. Допомагає підтримувати положення у вертикальному положенні і забезпечує підтримку під час ходьби. Тренажер абсолютно безпечний, без ризику для людини "вислизнути" і впасти. Сприяє прискоренню процесу реабілітації.
Доріжка з утримуючим жилетом
Використовується для вертикалізації і відновлення навичок ходьби. Також можна встановлювати різну швидкість. Жилет утримує людину і знімає навантаження з хребта і нижніх кінцівок. Тренажер відновлює і заново формує навички ходьби. Покращує повсякденну рухову активність у пацієнтів з порушеннями рухових функцій, активує сенсорно-моторні мережі головного мозку відповідають за ходьбу. Дозволяє тренувати опорну мускулатуру, не вдаючись до великих навантажень, проводити інтенсивну рухову терапію у дітей з ДЦП, людей які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму та інші неврологічні захворювання. Допомагає проводити тривалі по відстані і часу тренування, призводить до більш помітних результатів відновлення.
Стіл Вертикалізатор

Рекомендований людям після інсульту, при ДЦП, після перенесених спінальних і черепно-мозкових травм, хірургічного втручання, а також для тренування вестибулярного апарату. Використовується для профілактики і пом'якшення негативних проявів психічних і фізичних наслідків після тривалого положення в лежачому стані. Під час вертикального положення поліпшується робота легенів, збільшується їх робочий об'єм.

Можна робити вправи у вертикальному положенні. Стіл-вертикалізатор сприяє прискоренню процесу відновлення і зменшує ризик повторних ускладнень.

Переваги вертикалізації:
- Позитивне психологічне вплив, з'являється впевненість після тривалого лежачого положення.
- Покращує дихання, кровообіг і зміцнює серцево-судинну систему.
- Збільшує навантаження на ноги, що запобігає появі остеопорозу.
Мотомед
Мотомед - це один з найкращих варіантів пасивного навантаження з метою розробки суглобів рук і ніг для людей з обмеженнями рухливості. Призначений для людей з порушеннями ходьби, обмеженою моторикою рук і ніг. Виконує пасивні вправи руху без зусиль людини, розслаблює м'язи, відновлює кровообіг, розробляє плечовий, ліктьовий, тазостегновий, сечостатевої та колінний суглоби. Зменшує скутість і нерухомість, повертає працездатність м'язів після атрофії, знижує підвищений м'язовий тонус і болю. Нормалізує травлення, покращує психоемоційний стан, створює нові рухові навички.

Покращення при використанні:
- Зменшення дефіциту правої / лівої сторони.
- Зменшення спазму.
- Поліпшення кровообігу в кінцівках.
- Поліпшення мотивації для подальшої роботи.
- Профілактика спастичності.

Показання до застосування :
- Інсульт.
- Черепно-мозкова травма.
- Травма спинного мозку.
- М'язова недостатність.
- Післяопераційна терапія.
- Розсіяний склероз.
- Різні неврологічні відхилення.
Тренажер Бубновського
Тренажер Бубновського просто необхідний в процесі реабілітації. На ньому можна пропрацювати будь-який м'яз і зробити дуже багато вправ в положенні лежачи, сидячи або стоячи. Спрямований на лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату, остеохондрозу, міжхребцевих гриж, артриту, артрозу, центральної і периферичної нервової системи. Відновлює рухові функції, активацію глибоких м'язів і відновлення активного кровообігу. Покращує живлення м'язової, хрящової і кісткової тканини створюючи правильні умови для їх відновлення. Розробляє різні групи м'язів спини, відновлює рухливість суглобів. Покращує венозне повернення крові до серця забезпечуючи його необхідною кількістю кисню.