Реабілітаційний центр м. Вінниця
Обладнання для реабілітації.
Стіл Вертикализатор

Рекомендований людям після інсульту, при ДЦП, після перенесених спінальних і черепно-мозкових травм, хірургічного втручання, а також для тренування вестибулярного апарату. Використовується для профілактики і пом'якшення негативних проявів психічних і фізичних наслідків після тривалого положення в лежачому стані. Під час вертикального положення поліпшується робота легенів, збільшується їх робочий об'єм.

Можна робити вправи у вертикальному положенні. Стіл-вертикалізатор сприяє прискоренню процесу відновлення і зменшує ризик повторних ускладнень.

Переваги вертикалізації:
- Позитивне психологічне вплив, з'являється впевненість після тривалого лежачого положення.
- Покращує дихання, кровообіг і зміцнює серцево-судинну систему.
- Збільшує навантаження на ноги, що запобігає появі остеопорозу.
Мотомед
Мотомед - це один з найкращих варіантів пасивного навантаження з метою розробки суглобів рук і ніг для людей з обмеженнями рухливості. Призначений для людей з порушеннями ходьби, обмеженою моторикою рук і ніг. Виконує пасивні вправи руху без зусиль людини, розслаблює м'язи, відновлює кровообіг, розробляє плечовий, ліктьовий, тазостегновий, сечостатевої та колінний суглоби. Зменшує скутість і нерухомість, повертає працездатність м'язів після атрофії, знижує підвищений м'язовий тонус і болю. Нормалізує травлення, покращує психоемоційний стан, створює нові рухові навички.

Покращення при використанні:
- Зменшення дефіциту правої / лівої сторони.
- Зменшення спазму.
- Поліпшення кровообігу в кінцівках.
- Поліпшення мотивації для подальшої роботи.
- Профілактика спастичності.

Показання до застосування :
- Інсульт.
- Черепно-мозкова травма.
- Травма спинного мозку.
- М'язова недостатність.
- Післяопераційна терапія.
- Розсіяний склероз.
- Різні неврологічні відхилення.