Vigor

Реабілітаційний центр м. Вінниця

Facebook
Youtube
Instagram
Telegram
WhatsApp
Viber
Порядок проходження фізичної реабілітації в Центрі фізичної реабілітації «VIGOR»


Порядок проходження фізичної реабілітації в Центрі фізичної реабілітації «VIGOR»

Центр фізичної реабілітації «VIGOR» – є медичною установою реабілітаційного спрямування.

Центр фізичної реабілітації «VIGOR» наказом МОЗ від 06.11.2020 №2537 видано ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю фізична та реабілітаційна медицина ; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: лікувальна справа

№4268/Л-П – реєстраційне досьє від 18.09.2020 р.

Центр фізичної реабілітації «VIGOR» надає послуги з фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, що мають діагноз ДЦП, ураження опорно-рухового апарату в наслідок ураження центральної нервової системи, з проблемами опорно-рухового апарату, наслідками травм, а також послуги з фізкультурно-спортивної реабілітації.

Центр фізичної реабілітації «VIGOR» співпрацює з Департаментами та Управліннями (відділами ) праці та соціального захисту населення з надання послуг реабілітації дітям з інвалідністю згідно з Постанови КМУ № 309 від 27.03.2019 року, а також Міських програм .

Фондом соціального захисту інвалідів Центр фізичної реабілітації «VIGOR» включено до «Переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров'я, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю»

Станом на 01.01.2021 року Центр не надає послуг з проживання та харчування

У перший день проводиться:

- прийом документів пацієнта;
- консультація лікаря фізичної та реабілітаційної медицини (невролога при необхідності);
- огляд лікаря для визначення фактичного стану та можливостей дитини
- обговорення програми на курс реабілітації з батьками, складання програми та розкладу.

ВАЖЛИВО

* При проходженні курсу реабілітації в центрі «VIGOR», сума за консультації буде зарахована у вартість реабілітації.
* можливість надання процедур : бігова доріжка, механотерапія, велотренажер, визначається лікарем в залежності від особливостей стану та можливостей дитини.


Для того щоб потрапити на курс реабілітації до нашого Центру, необхідно:

- визначитися з датою курсу реабілітації зручної для дитини та супроводжуючих;
- зв'язатися з представниками Центру через інтернет – заявку або за телефоном +38(068) 987-84-51 та повідомити обрані дати для запису;
- підготувати всі необхідні документи для консультації лікаря фізичної та реабілітаційної медицини (звертаємо вашу увагу на те, що у разі відсутності якихось обов'язкових документів або перевищення термінів давності досліджень – заклад може відмовити у реабілітації до усунення порушень):

Документи: - виписка з історії хвороби ( не пізніше 6 місяців) ;

* підтвердити бронювання курсу внесенням передоплати на рахунок Центру у сумі 500 грн. (п'ятсот гривень) не пізніше тижня перед початком курсу та отримати підтвердження надходження коштів від адміністратора Центру (не відноситься до Постанови 309 та програм місцевого бюджету).

ОПЛАТА курсу реабілітації здійснюється в день консультації, перед початком курсу як у готівковій так і безготівковій формі

Реквізити для оплати:

ФОП Коваленко С.В.;
ЄДРПОУ 2537605315,
р/р 26005624341
IBAN UA193281680000000026005624341
у ПАТ «МТБ БАНК» МФО 328168

Призначення платежу: - передоплата за проходження курсу фізичної реабілітації (прізвище ,ім'я дитини) з _______ по ________р.;

- за проходження курсу фізичної реабілітації (прізвище, ім'я дитини) з ___________ по ___________ р.

При проходженні курсу реабілітації на пільгових умовах, у разі хвороби пацієнта – дати пільгового курсу не переносяться. Грошові кошти не повертаються, але залишок невикористаних коштів, буде зараховано у рахунок наступного курсу реабілітації.

У разі хвороби пацієнта на повній вартості курсу реабілітації – компенсуються дні з наступного дня від дати надання довідки. За домовленістю сторін залишок невикористаних коштів, може бути зарахований у рахунок наступного курсу реабілітації.

УВАГА – Повернення грошових коштів.

Після отримання необхідних даних – повернення грошових коштів буде здійснено протягом 3 (трьох) діб з дати надання інформації!

Для повернення грошових коштів надайте будь ласка наступні реквізити вашої карти:

- Одержувач платежу
- Номер картки
- Установа банку (назва)
- МФО Банку
- ЄДРПОУ (або ОКПО)
- Рахунок отримувача
- ІПН одержувача

Звертаємо увагу на те, що повернення коштів може здійснитися тільки платнику.
Вказану інформацію вишліть на пошту : vigornikolaev@gmail.com
В темі листа обов'язково вкажіть прізвище пацієнта.